Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma Fiyatları

Fiyatlarımıza KDV dahildir ve tüm kredi kartları geçerlidir.

 • Tıkanıklık Türü
 • (Tahmini) İşlem Süresi
 • Robot Kullanımı
 • Kamera ile Görüntüleme
 • Raporlama
 • Ödeme Yöntemi
 • Fiyat
 • Lavabo Tıkanıklığı
 • 30 Dk ile 1 Saat Arası Sürer
 • Robotla Açılır
 • Kamera ile Görüntülenmez
 • Mail ile raporlama yapılır
 • Tüm Kredi Kartları Geçerlidir
 • 100TL
 • Pisuvar Tıkanıklığı
 • 30 dk ile 1,5 Saat Arası Sürer
 • Robotla Açılır
 • Kamera ile Görüntülenir
 • Mail ile raporlama yapılır
 • Tüm Kredi Kartları Geçerlidir
 • 150TL
 • Tuvalet Tıkanıklığı
 • 30 dk ile 1,5 Saat Arası Sürer
 • Robotla Açılır
 • Kamera ile Görüntülenir
 • Mail ile raporlama yapılır
 • Tüm Kredi Kartları Geçerlidir
 • 150TL

Ev ve işyerinizin tesisatındaki tıkanıklıkları kısa sürede gideriyor, ne ödeyeceğinizi en baştan bilerek ve günlerce beklemeden problemden kolayca kurtulmanızı sağlıyoruz. Tesisat sektörünün en kaliteli ekipmanlarını kullanan deneyimli ekibimiz, kanalizasyon tıkanıklıkları da dahil her tip gider tıkanması sorununa pratik çözümler sunmaktadır. Tıkanıklık problemini fark ettiğinizde tesisata zarar veren ve sorunun daha da büyümesine yol açan uygulamalarla zaman kaybetmeyin. Haftanın 7 günü, günün 24 saati kesintisiz olarak İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren firmamızı arayın.

Modern Ekipmanlarla Tıkanıklık Sorununa Pratik Çözüm

Her zaman birkaç santim derinden tıkanmayan gider boruları, bazen metrelerce derinden tıkanır. Bu gibi durumlarda basit el aletleriyle giderin açılması mümkün olmadığı gibi, marketlerden satın aldığınız ucuz kimyasal açıcılar da çözüm sunmaz. Pimaş boruların delinmesine yol açan, içeriğini bilmediğiniz kimyasal maddeleri kullanarak gideri açmaya çalışmanızsa sorunu çözmez ve yalnızca tamir için daha da fazla harcama yapmanıza yol açar. Firmamızın ithal gider tıkanıklığı açma robotları ve gider içi görüntüleme sistemleri, sorunun yerini kesin olarak tespit etmemizi ve robot cihazla yapılan müdahale ile tıkanıklığın “hiçbir yeri kırmadan” açılmasını sağlamaktadır.

Soruna Göre En Pratik Çözüm
Tıkanıklığa neyin sebep olduğunu bilmeden ezbere girişilen tıkanıklık açma uygulamaları, çoğu zaman sadece ve sadece boşa kürek çekilmesine ve bazen de tesisatın hasar görmesine yol açar. Ayrıca ister kanalizasyon tıkanıklığı ister lavabo tıkanıklığı isterse de tuvalet tıkanıklığı olsun giderin nereden tıkanıklığını bilmek de kısa sürede çözüm sunmak açısından önemlidir. Deneyimli ekiplerimiz yeni nesil gider içi görüntüleme sistemlerinden faydalanarak, kanalizasyondan pimaş borularına kadar tıkanan her tip giderin içini görüntüleyebilmektedir. Bu sayede dakikalar içinde tıkanıklığın tam konumu tespit edilmekte ve hızla çözüm sunacak, garantili tıkanıklık açma yöntemi uygulanabilmektedir. Aksi halde sadece şansa güvenerek, ezbere girişilen gider açma uygulamalarının soruna garantili biçimde çözüm getirmesi de söz konusu olmayacaktır.

Lavabo Tıkanıklığı

Ev ve işyerlerinde görülen lavabo tıkanıklıkları, ekseriyetle hatalı kullanım yüzünden ortaya çıkan tesisat problemleridir. Organik veya inorganik maddelerin lavaboya dökülmesi sebebiyle pimaş borularda oluşan tıkanıklık, bazen de zamanla ortaya çıkan tesisat arızalarından kaynaklanır. Profesyonel mutfaklardan evlerin mutfak ve banyo lavabolarına kadar, lavabonun bir çöp kutusu olarak görülmesi ve olur olmadık maddelerin lavabo giderine atılması problemin temel sebebidir. Kullanıldıktan sonra lavaboya dökülen kızartma yağları, bulaşık yıkarken lavabo giderine giden yiyecek artıkları, yıkanan sebze ve meyvelerden kopan parçalar, bulaşık suyu içindeki yağlar, banyo lavabolarına atılan saç ve vücut kılları lavaboların tıkanmasına sebep olur. Yeni nesil görüntüleme sistemleri kullanan ekiplerimiz her tip lavabo tıkanıklığına hızlı bir şekilde müdahale edebilmekte, metrelerce derinden tıkanan boruları bile zahmetsiz ve her yeri şantiye alanına çevirmeden açabilmektedir.

lavabo tıkanıklığı
Tuvalet Tıkanıklığı

Tuvalet Tıkanıklığı

Suda erimeyen kalitesiz tuvalet kağıtları, kişisel hijyen ürünleri, saç ve beden kılları, temizlik suları yüzünden tıkanan tuvaletler kanalizasyonun da tıkanmasına sebep olabileceği için mutlaka profesyonel müdahaleyle açılmalıdır. Ofis, mağaza, ev fark etmeden zemini silmek için kullanılan temizlik suları pek çok insan tarafından tuvalete dökülür. Kirli suyun içinde çamur ve kum da olduğu için suyun tuvalete dökülmesi, gider borularının hızla tıkanmasına neden olur. Tuvalet kağıdı ve hijyen ürünleri yüzünden de tıkanabilen tuvaletlerin açılması için Rothenberger R600 gider açma robotları kullanıyoruz. Bu robot cihazlar 35 metrelik uzantısı ile derin tıkanıklıklarda bile, kanalizasyon tıkanıklığı oluşmadan probleme hızla ve her zamanki gibi hiçbir yeri kırmadan çözüm getirebilmektedir.

Kanal Tıkanıklığı

Yanlış müdahalede bulunulması durumunda tuvalet ve hatta lavabo tıkanıklıkları dahi kanalizasyonda tıkanmaya yol açabilir. Ev ve işyerinizde kullanılan suyun yani atık suyun sisteme geri gönderilmesini sağlayan iletim ağları olan kanalizasyonlar, tıkanması halinde tabiri caizse yaşamın felç olmasına sebebiyet verir. İnsan sağlığını yakından alakadar eden, büyük bir problem olduğu için kanalizasyon, rögar ve kanal tıkanıklıklarında zaman kaybetmeden profesyonel çözümlerimize başvurun. Yaprak, izmarit ve çamur yüzünden tıkanan kanallar ile her tip logar tıkanıklığı, kullandığımız teknolojik gider açma sistemleri ile bizim için çocuk oyuncağı. Avrupa’dan ithal kanalizasyon tıkanıklığı açma sistemlerimiz en sert ve derin tıkanıklıklarda dahi kısa sürede sonuç almamızı, sizin de tıkanıklık sorunundan çok makul bir bütçeyle kurtulmanızı sağlamaktadır.

kanal tıkanıklığı

Firmamızın kullandığı Rothenberger R600 gider açma robotu, derin tıkanıklıklarda bile hızla sonuç alınmasını ve tıkanıklığın kesin olarak açılmasını sağlar. Ekiplerimiz ev ve işyerinizdeki tıkanıklıklarda öncelikle ROCAM gider içi görüntüleme sistemlerini kullanmakta, böylece soruna neyin yol açtığını ve giderin tam olarak nereden tıkandığını bulmaktadır. Kullandığımız robot cihazlar lavabo veya tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde olduğu gibi, kanalizasyon ve rögar açma işlemlerinde de hiçbir yeri kırmamıza gerek kalmadan sorundan kurtulmanızı sağlar. Ticari işletmelerde ve yaşam alanlarında en sık yaşanan tesisat sorunu olan gider tıkanması, sunduğumuz modern teknoloji odaklı çözümler sayesinde zahmetsiz bir işe dönüşmektedir.

Bir Telefonla Sorunundan Zahmetsizce Kurtulun
Tıkanıklık sorunundan kurtulmanız için en zahmetsiz, ekonomik ve hızlı sonuç veren çözümü sunuyoruz. Kurumsal hizmet anlayışına sahip olan firmamızla iletişime geçerek, bu hemen çözülmesi gereken problemden günlerce beklemeden kurtulabilirsiniz. Hala seneler öncesinin imkanlarıyla hizmet veren sokak arası tesisatçılar sebebiyle mağdur olmamak için garantili çözüm sunan firmamızın, uzman ekiplerle ve modern teknolojiyi kullanan cihazlarla sunduğu kırmadan gider açma hizmetlerinden faydalanın. Gösterişli web sitelerine sahip ancak iş hizmete geldiğinde acemice uygulamalar sunan tesisatçılarla uğraşmamak için 7/24 kesintisiz hizmet sunan firmamıza bir telefon açmanız yeterlidir.

Tıkanıklığı Hiçbir Yeri Kırmadan Açıyoruz
Klasik yöntem denen ve aslında onlarca yıl öncesinde kalmış olan çağdışı tıkanıklık açma işlerinde, tesisat ustaları ev ve işyerinizde birçok yeri kırmaya mahkumdur. Bu tip eski usul tıkanıklık açma hizmetlerinde, tıkanıklığın açılması için yaptığınız ödemeden çok daha fazlasını tamirat sonrası mecbur kaldığınız tadilat işlerine harcarsınız. İşyerinizin veya evinizin; mutfak ve banyosunu inşaat alanına dönüştüren klasik yöntem tıkanıklık açma işlerinden farklı olarak firmamız tek bir çekiç bile vurmaksızın tüm gider tıkanıklıklarını içerden açabilecek teknolojiye sahiptir.

Bütçenizi zorlamanıza gerek bırakmayan, akılcı ve sizin için en zahmetsiz hizmetleri sunuyor ve hafta içi sonu fark etmeden kesintisiz olarak İstanbul’un tüm ilçelerine servis veriyoruz. Gider açma robotlarımız ve gider içi görüntüleme sistemlerimiz sayesinde tıkanıklık açma işleminin ardından sorunun kesin olarak çözüldüğünden emin olabilir, boş yere tadilat için yüzlerce lira harcama yapmaktan kurtulabilirsiniz. Tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerimizin yanı sıra son model ekipmanlar kullanarak verdiğimiz kanal, kanalizasyon ve rögar tıkanıklığı açma çözümlerimiz de tartışmasız bütçeniz için en uygun maliyetli çözümlerdir.
Büyük küçük iş ayırt etmeden tesisatla sorunlarınızın tamamına garantili çözümler sunmak için hizmet veriyor, Pazarları da dahil olmak üzere 7 gün, 24 saat tüm semtlerde çalışıyoruz. Tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanarak bütçenizden hatırı sayılır oranda tasarruf etmek ve gider tıkanması probleminden zahmetsizce kurtulmak için danışma hattımızı dilediğiniz zaman arayabileceğiniz gibi, fiyat teklifi istemek ve sorularınız için de bize ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARAYIN (7/24)